VASER, 2 st och SKÅL, glas, bl a Paul Kedelv, Flygsfors.

Skål med flikiga kanter, signerad Kedelv -55. Längd c:a 29 cm. Vas med flera höga flikar, osignerad, höjd 27 cm. Vas med två flikar, etikettmärkt Flygsfors, höjd 20,5 cm.

Lägsta vasen med bottennagg. Smärre repor.

Utropspris
1 500 SEK