FERNANDEZ ARMAN
Signerad Arman, grönpatinerad brons.

"Pieces of Liberty". Numrerad AP 1/2. Upplaga 3 + 2 AP. Utförd 1985. Höjd 67 cm.

Konstverket är upptaget i Arman Studio Archives New York under nummer: APA# 8306.85.007.

Konditionsrapport

Ytsmuts.

Proveniens
AH Grafik, Stockholm.
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - R2
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10263120 bukobject
    • 10263120 thumb
    • 10263531 thumb
    • 10263528 thumb
    • 10263535 thumb
    • 10263525 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 6 timmar

    Utropspris: 160 000 SEK

    110 000

    11 617 EUR
    12 377 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 112 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    217 feb 12:59110000SEK
    216 feb 11:1160000SEK
    316 feb 08:5250000SEK