ROLF PALM
Skål, stengods, Mölle, signerad och daterad -59.

Höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Fotnagg. Slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V14
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10285152 bukobject
    • 10285152 thumb
    • 10285153 thumb
    • 10285154 thumb
    • 10285155 thumb
    • 10285156 thumb
    • 10285157 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    800

    84 EUR
    89 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    210 jan 00:52800SEK
    1 6 jan 00:39300SEK