VÄSKOR, 2 st, Céline.
Axelremsväska av skinn. Justerbar axelrem. Spännen av guldfärgad metall. Fodrad med skinn. Sex fack invändigt varav ett med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS MADE IN ITALY" 24 x 18 x 7 cm.
Axelremsväska av lackskinn. Avtagbar axelrem. Spännen av guldfärgad metall. Fodrad med skinn. Tre fack invändigt varav ett med dragkedja" 24 x 18 x 3 cm.
Dustbags medföljer.
Slitage. Foder med skador på en väska. Repor och märken.