Dekorelement, en av dem märkt "Stil Louis XIV" och en "Renaissance", den tredje märkt "3" med dekor av blad. Höjd ca 30 cm.
Skador. Fläckar. Slitage.
Bildhuggeri- och stuckatörbolaget C. Junghänel och Richter har också gjort taket i Mahardjasalen på Elit Plaza Hotel, Göteborg.