Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Shepard "Obey" Fairey

(USA, Född 1970)
Shepard "Obey" Fairey
(USA, Född 1970)

SHEPARD "OBEY" FAIREY, grafiskt blad, Obey X levis project 2009, signerad och daterad 09.

"Obey eye all". Tryck på båda sidor. 61 x 46 cm. Oramad.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK