Ekfaner. Två lådor varav en med fack. Justerbar spegel. Bredd 84, djup 36, höjd 105 cm.
Smärre slitage. Fanerskador. Smärre fläckar. Skador på handtagen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10