Diamanter, totalt ca 2,14 ct. Stämplad 'A**C', med brittiska kontrollstämplar, 1997, 18K guld. Stift. Höjd ca 1,7 cm. Totalvikt (exl plupparna) ca 6 g.
Bruksslitage. Plupparna är ej guld.
Proveniens
Enligt uppgift köpta på Aspreys.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.