BRUNO MATHSSON
BORD, för firma Karl Mathsson, Värnamo, 1976.

Rund fanerad skiva i bok, svarvade träben. Diameter 150, höjd 64 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Hack i skiva.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10312699 bukobject
    • 10312699 thumb
    • 10312704 thumb
    • 10312706 thumb
    • 10312708 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800

    84 EUR
    89 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    310 jan 22:29800SEK
    2A10 jan 22:29750SEK
    310 jan 22:29700SEK
    Bevakning på 500 SEK uppnåddes