BRUNO MATHSSON

BORD, för firma Karl Mathsson, Värnamo, 1976.

Rund fanerad skiva i bok, svarvade träben. Diameter 150, höjd 64 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Hack i skiva.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10312699 bukobject
    • 10312699 thumb
    • 10312704 thumb
    • 10312706 thumb
    • 10312708 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800
    82 EUR
    89 USD

    Budhistorik (5 bud)
    310 jan 22:29800SEK
    2A10 jan 22:29750SEK
    310 jan 22:29700SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes