Allmoge
869711

TRÅG, 2 st samt KAGGE, allmoge, större tråg daterat 1867.

Tråg längd 39 och 56 cm. Kagge höjd 38 cm. Större tråg signerat "OLS", mindre tråg signerat "A".

Slitage. Sprickor. Lagningar. Kagge med senare plugg.

Utropspris
1 500 SEK