PETER HAHNE, Färgetsningar, 2 st. Signerade o numrerade
Figur mot svart bakgrund, 16/60. bladets storlek ca 77x55. Komposition i orange/svart, 4/50. Bladets storlek ca 73x55, gultonat papper.
Etsning, 16/60 med Hanteringsveck. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK