CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, 2 Fotogravyrer, signerade o numrerade.
Ur mappen Rebus :
Rebus (Gûnther Grass), 6/20, 5,1x6,9. Rebus
(Edward Kienholz) 5/20, 5,1x5,5. Bladstorlek 54x39,5
Ej examinerad ur ram.
Nr 425 resp 433, "Tryck" Carl Fredrik Reuterswärd, Arena 2016.