stål, automatisk, safirglas, dag, datum, glasbaksida, originallänk, viklås, ca 2012. Limiterad och numrerad (Nr 0324/1888). Boettnr 10329-BB-TKP/674.7128.42, Länkreferensnr 61003-TKP
bruksskick