LJUSSTAKAR
Ett par, brons, sengustavianska, omkring år 1800.

Balusterformade skaft. Rund fot med pärlbård. Lösa ljusmanschetter. Höjd 24 cm.

Konditionsrapport

Ytskikt med åldersrelaterat slitage och mindre bucklor. Lagning vid fäste.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25
Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10335547 bukobject
    • 10335547 thumb
    • 10335548 thumb
    • 10335549 thumb
    • 10335554 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 22 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    300

    31 EUR
    33 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    111 jan 22:42300SEK