CHAMPAGNEKYLARE
Nysilver, 1900-talets mitt.

Konisk. Randdekor. Höjd 22. Diameter 23 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27
Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10335231 bukobject
    • 10335231 thumb
    • 10335232 thumb
    • 10335233 thumb
    • 10335234 thumb
    • 10335235 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 1 timme

    Utropspris: 1 500 SEK

    550

    57 EUR
    61 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    414 jan 16:20550SEK
    3A14 jan 16:20500SEK
    414 jan 16:20450SEK