CHAMPAGNEKYLARE
Nysilver, 1900-talets mitt.

Konisk. Randdekor. Höjd 22. Diameter 23 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10335231 bukobject
    • 10335231 thumb
    • 10335232 thumb
    • 10335233 thumb
    • 10335234 thumb
    • 10335235 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100

    115 EUR
    122 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (14 bud)
    721 jan 11:291100SEK
    6A21 jan 11:291000SEK
    6A21 jan 11:29950SEK