BRASSTÄLL, 3 delar, Frankrike, förgylld brons, 1700-/1800-tal.

Louis seizestil. Genmbruten dekor med balustrar. Krönta av urnor med facklor. Ställbar längd ca 48 cm. Djup 20. Höjd 28 cm.

Ytskikt med slitage.

Utropspris
3 000 SEK