YTTERFODER
Mässing, 1700-tal.

Dekor av lejon maskaroner och hänklar. På tre ben i form av tassar. Höjd 17. Diameter ca 20 cm.

Konditionsrapport

Bucklor. En fot med lagning. Insida med beläggning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V29
Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10335003 bukobject
    • 10335003 thumb
    • 10335004 thumb
    • 10335005 thumb
    • 10335006 thumb
    • 10335007 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 3 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 700

    178 EUR
    190 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (24 bud)
    517 jan 08:051700SEK
    316 jan 23:331600SEK
    5A16 jan 23:331500SEK