YTTERFODER

Mässing, 1700-tal.

Dekor av lejon maskaroner och hänklar. På tre ben i form av tassar. Höjd 17. Diameter ca 20 cm.

Konditionsrapport

Bucklor. En fot med lagning. Insida med beläggning.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10335003 bukobject
    • 10335003 thumb
    • 10335004 thumb
    • 10335005 thumb
    • 10335006 thumb
    • 10335007 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    207 EUR
    222 USD

    Budhistorik (26 bud)
    5A20 jan 22:562000SEK
    620 jan 22:562000SEK
    517 jan 08:051700SEK