KANNA
Mässing, 1800-talets första hälft.

Konisk form. Driven dekor av tuppar och bladverk. Höjd 31 cm.

Konditionsrapport

Otät botten. Några repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V29
Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334748 bukobject
    • 10334748 thumb
    • 10334749 thumb
    • 10334750 thumb
    • 10334751 thumb
    • 10334752 thumb
    • 10334753 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 22 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    300

    31 EUR
    33 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    116 jan 19:59300SEK