KANNA
Mässing, 1800-talets första hälft.

Konisk form. Driven dekor av tuppar och bladverk. Höjd 31 cm.

Konditionsrapport

Otät botten. Några repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334748 bukobject
    • 10334748 thumb
    • 10334749 thumb
    • 10334750 thumb
    • 10334751 thumb
    • 10334752 thumb
    • 10334753 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550

    58 EUR
    61 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    421 jan 14:38550SEK
    321 jan 14:37500SEK
    421 jan 14:35450SEK