KANNA

Mässing, 1800-talets första hälft.

Konisk form. Driven dekor av tuppar och bladverk. Höjd 31 cm.

Konditionsrapport

Otät botten. Några repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334748 bukobject
    • 10334748 thumb
    • 10334749 thumb
    • 10334750 thumb
    • 10334751 thumb
    • 10334752 thumb
    • 10334753 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    57 EUR
    62 USD

    Budhistorik (6 bud)
    421 jan 14:38550SEK
    321 jan 14:37500SEK
    421 jan 14:35450SEK