EDUARD WIIRALT, akvatintetsning, 1949, signerad.
"Ookapid". Plåtstorlek 24,5 x 43,6 cm. Bladstorlek 38 x 55,5 cm.
Oramat blad. Något gulnad. Liten tryckskada.
Levin 164.