ANATOMISK MODELL
1900-tal.

Torso med huvud, isärtagbara delar. Monterad på sockel. Höjd total ca 28 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej genomgången.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10335523 bukobject
    • 10335523 thumb
    • 10335525 thumb
    • 10335524 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 606

    273 EUR
    290 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (37 bud)
    1012 jan 10:362606SEK
    812 jan 10:332406SEK
    10A12 jan 10:332311SEK