OLIKA KONSTNÄRER, "Pax Britannica", grafiska blad, signerade.

Grafiska blad i mapp av Alexander de Cadenet, Richard Hamilton, Gee Vaucher, Clifford Harper, John Keane, Antonio Pacitti, Anthony Caro, David Gentleman, Ralph Steadman, Jamie Reid, Jenny Matthews, Alan Kitching, Martin Rowson, Billy Childish, Martin Rowson, Brian Jones, James Boswell, Peter Kennard, Jamie Reid, Steve Bell, S.T.O.T.21stC (stämpelsignerat) och James Cauty. Verken av Alexander de Cadenet, Richard Hamilton, James Cauty och Ralph Steadman ramade. Resterande verk oramade. Verken av Banksy och Paul Mattsson saknas. Mappen publicerad av The Aquarium, London, 2004.

Smärre ytslitage. Inga synliga skador. De ramade verken ej examinerade ur ram.

Utropspris
15 000 SEK