JOAN MIRÓ, 3 st, litografier, ej signerade, ur Miro Litographe II.
Kompositioner. Dagmått ca 31 x 23, 31 x 23,5 respektive 31 x 48,5 cm.
Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK