INFORMATIONSSKYLTAR FÖR KASSAÄRENDEN
Metall och glas. Omkring 1900.

Ram i metall. Glas med dekor med förgylld text. "Kassa" Insättningar Uttagningar" "Låne Inbetalning" Längd 44 cm. Höjd 30 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre färgbortfall.

Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10336119 bukobject
    • 10336119 thumb
    • 10336121 thumb
    • 10336122 thumb
    • 10336123 thumb
    • 10336124 thumb
    • 10336125 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    850

    89 EUR
    95 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (12 bud)
    2A12 jan 10:29850SEK
    112 jan 10:29800SEK
    2A12 jan 10:29750SEK