12 champagnekupor, 3 vinglas, 9 snapsglas, 7 selterglas, 12 punschkoppar, 8 sherryglas.
Slitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10