MULBERRY, väska.
Brun canvas med bruna skinndetaljer. Axelremmar i flätat skinn. Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt "MULBERRY COMPANY". Numrerad mässingplakett. Ca 33 x 30 x 16 cm.
Ställvis slitage.