OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, olja på pannå.
Kvinna med lamm. Betecknad A SIBL.JZ, ERITREA. 55 x 43 cm.
Uppfodrad på pannå. Krackeleringar. Retuscher. Mindre färgbortfall.