SOFFA samt FÅTÖLJER, 1+2, rokokostil, 1900-talets första hälft

Dekor av rocailler och blommor. Soffans längd ca 113 och sitthöjd ca 40 cm. Fåtöljernas sitthöjd ca 38 cm.

Slitage. Sprickor. Smärre fläckar. Mindre skador.

Utropspris
4 000 SEK