Hoboväska i monogrammönstrad canvas med detaljer i skinn och guldfärgad metall. Tygfodrad. Utvändigt, två fack med dragkedja. Innerfack med dragkedja. Numrerad FL3140. Märkt "LOUIS VIITTON PARIS. 52 x 36 x 16 cm.
Obetydligt ytslitage. Oanvänt skick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.