KAMIN gjutjärn omkring 1900

KAMIN gjutjärn omkring 1900

Längd 42, bred 42, höjd 104 cm.

Anlupen. Omfattande slitage. Flertalet större fläckar. Ej funktionstestad. Nagg. Rost.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13