TUULIKKI PIETILÄ

Olja på kartong.

Skiss för badinrättning. 270x163 cm.

Konditionsrapport

Omfattande slitage. Oinramad

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V5
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10350972 bukobject
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    220
    EUR
    2 096 SEK
    237 USD

    Budhistorik (15 bud)
    121 mar 11:30220EUR
    3A21 mar 11:30200EUR
    3A21 mar 11:25171EUR