Tuulikki Pietilä

(Finland, 1917-2009)
Tuulikki Pietilä
(Finland, 1917-2009)

TUULIKKI PIETILÄ, olja på kartong

Skiss för badinrättning. 270x163 cm.

Omfattande slitage. Oinramad

Konstnär

Utropspris
300 EUR