ARNE BARK

Olja på duk, signerad och daterad -73.

Barn sittande på solvarm klippa lekandes med segelbåt. 61 x 50,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10381209 bukobject
    • 10381209 thumb
    • 10381210 thumb
    • 10381211 thumb
    • 10381212 thumb
    • 10381213 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    10 505
    1 102 EUR
    1 190 USD

    Budhistorik (48 bud)
    1A19 feb 20:2010505SEK
    819 feb 20:2010005SEK
    1A19 feb 20:189700SEK