ARNE BARK
Olja på duk, signerad och daterad -73.

Barn sittande på solvarm klippa lekandes med segelbåt. 61 x 50,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L4
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10381209 bukobject
    • 10381209 thumb
    • 10381210 thumb
    • 10381211 thumb
    • 10381212 thumb
    • 10381213 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    10 505

    1 109 EUR
    1 182 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (48 bud)
    1A19 feb 20:2010505SEK
    819 feb 20:2010005SEK
    1A19 feb 20:189700SEK