SVEN INGE HÖGLUND, olja på papper, signerad och daterad -99
"Horse Friend", Komposition. Bladstorlek ca 75,5x56 cm.
Oramad. Rivna kanter. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK