LOUIS LAGRENÉE, hans art, olja på duk, ej signerad.
Diana och jaktnymfer, Uppfodrad duk 92 x 145 cm.
Uppfodrad, ytsmuts, retuscher, krackelyr, fläckar, några smärre tryckskador samt ett hål i duken med färgbortfall.