BESTICK, 18 st, silver, Suomi-serien, Kultateollisuus, Åbo 1990-tal.

Vikt utan knivar 408 g.
Sex knivar, längd 21 cm,
sex gafflor, längd 17,5 cm,
sex skedar, 17 cm.

Slitage.

Utropspris
400 EUR