Jan Josef Horemans dy

(Nederländerna, 1714-1792)
Jan Josef Horemans dy
(Nederländerna, 1714-1792)

JAN JOSEF HOREMANS DY, hans art, olja på duk, ej signerad

Hos skomakaren. 49 x 58 cm.

Uppfodrad duk. Gulnad fernissa. Krackelyr. Retuscher. Ytsmuts

Utropspris
5 000 SEK