Ljusbrun mocka med läderdetaljer. Guldfärgade metallbeslag. Dekor av stigbygel. Ställbar axelrem. Insides fodrad med mocka. Tre fack vara ett med dragkedja. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" samt numrerad. Dustbag medföljer. 29 x 22 x 5 cm.
Obetydligt ytslitage.