JAN GERARD WALDORP, blyertsteckning, signerad och daterad 1798
Efter en målning av Bartholomeus van der Helst (1613–1670) - "La femme au livre (Woman with book), 1665". 33 x 27 cm.
Ej examinerad ur ram. Papper sannolikt uppfäst på kartong.