FIGURINER, 3 st, bl.a. Ada Bonfils, Royal Copenhagen, 1900-tal.
"Den lilla sjöjungfrun / 4027" av Ada Bonfils, höjd 14,5 cm. Två gäss, "1400 / 609", av Ingeborg Nielsen, höjd 14,5 cm. Ett sparv-par, A. Nielsen, höjd 5,5 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.