PIERRE OLOFSSON
Etsning, signerad och numrerad 94/100.

Komposition. Bildstorlek 15,5x10,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10383984 bukobject
    • 10383984 thumb
    • 10383985 thumb
    • 10383989 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 800

    295 EUR
    315 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    317 feb 17:052800SEK
    2A17 feb 17:032600SEK
    317 feb 17:032400SEK