PIERRE OLOFSSON

Etsning, signerad och numrerad 94/100.

Komposition. Bildstorlek 15,5x10,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10383984 bukobject
    • 10383984 thumb
    • 10383985 thumb
    • 10383989 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    293 EUR
    317 USD

    Budhistorik (7 bud)
    317 feb 17:052800SEK
    2A17 feb 17:032600SEK
    317 feb 17:032400SEK