SOFFBORD
Italien, 1900-talets mitt.

Svartlackerad benställning med mässingsfötter. Målad stenskiva. Längd 115, bredd 40 och höjd 40 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor och märken. Nagg på skivan.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10381396 bukobject
    • 10381396 thumb
    • 10381397 thumb
    • 10381398 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    7 400

    781 EUR
    832 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (39 bud)
    819 feb 17:497400SEK
    714 feb 20:237200SEK
    1A14 feb 20:237000SEK