Alfred Godchaux

(1835-1895)
Alfred Godchaux
(1835-1895)

ALFRED GODCHAUX, olja på duk, signerad.

Landskap. 73x130 cm

retuscher. Krackelerad. Smärre färgbortfall. Lagningar.

Utropspris
7 000 SEK