Design
886307

HYLLA, trol Romeo Rega, Italien, 1970-tal.

Stomme av krom och mässing, hyllplan av glas. Bredd 182, djup 43, höjd 183 cm.

Bruksslitage. Fåtal fläckar på stommen.

Utropspris
5 000 SEK