Konst Grafik
886903

Anders Österlin

(Sverige, 1926-2011)
Anders österlin, serigrafi signerad och numrerad 38/120.

ANDERS ÖSTERLIN, serigrafi signerad och numrerad 38/120.

Abstrakt komposition. Ca 108 x 66,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer