FELIX HATZ

Olja på duk. Signerad.

Hus i landskap. 70x90 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10412213 bukobject
    • 10412213 thumb
    • 10412214 thumb
    • 10412215 thumb
    • 10412216 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    314 EUR
    339 USD

    Budhistorik (4 bud)
    420 mar 22:343000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    320 mar 07:372000SEK
    215 mar 19:50835SEK