Monogrammönstrad canvas i blått med blå skinndetaljer. Lås med monogramdekor. Invändigt fodrad med beige canvas, spännremmar samt fack med dragkedja. Längd 50 cm, bredd 14 cm, höjd 38 cm.
Slitage. Repor. Blixtlåset kärvar. Märken efter etiketter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.