SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft

Målat underrede med dekor av bl a hörnfleuroner och kannelyr. Skiva i grå marmor. Längd 87 cm, bredd 52 cm, höjd 58 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Något rangligt.

Utropspris
2 000 SEK