CAMPINGBORD OCH FYRA PALLAR, 1950-tal.

Både bordet och de fyra stolarna hopfällbara. Bordets ben samt stolarnas stommar av lackerad metall. Stolarnas sitthöjd ca 42 cm. Bordets längd ca 100, bredd ca 73, höjd ca 64 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Skrapmärken. Färgbortfall. Smärre fläckar.

Utropspris
1 500 SEK