Underreden kromad metall. Sitsar samt bänksskivor i bok. Dynor klädda med konstläder. Bänkar längd 180 cm vardera. Bord längd 50 cm. Bredd 50 cm. Höjd 45 cm.
Slitage. Kantskador. Några mindre hål. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.