BÄNKAR, ett par samt BORD, 3 st, omkring år 2000.

Underreden kromad metall. Sitsar samt bänksskivor i bok. Dynor klädda med konstläder. Bänkar längd 180 cm vardera. Bord längd 50 cm. Bredd 50 cm. Höjd 45 cm.

Slitage. Kantskador. Några mindre hål. Lagningar.

Utropspris
2 000 SEK