I form av äpple, invändigt lock. För förvaring av varma eller kalla varor. Total höjd 24 cm.
Smärre slitage. Lackskador vid botten.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10