KAFFESERVIS, 3 delar, silver, svenska importstämplar, 1900-talets första hälft. Total vikt ca 716 gram.

Kaffekanna, gräddkanna och sockerskrin. Dekor av blommor och bladverk. Krönt av rosenknopp. Kaffekannas höjd 19 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK